MEIST

Keila Tervisekeskus avati 25. mail 2001 aastal. Koos Eesti parimate ujujatega tegi avastardi lühiradade tolleaegne maailmameister 100 ja 200 meetri kompleksujumises Jani Sievinen. Stardi andis sellel tähtsal päeval Riigikogu esimees Toomas Savi. 

Keila Tervisekeskuses on võimalik nii suurel kui ka väikesel inimesel tervislikke tegevusi harrastada. Oleme sobiv asutus ühtaegu nii sportlastele, asjaarmastajatele, lastele kui ka ratastoolis liikujatele.

Tahame olemas olla eelkõige Keila ja lähiümbruse inimeste jaoks, pakkudes neile kõike, mis on seotud mõnusa ajaveetmise, liikumise ning oma keha ja tervise eest hoolitsemisega. Loomulikult ootame külalisi ka kaugemalt !

Rühmatreeningud - mitte vaid naistele !

Tõsiseid treenijaid ootavad treeningud nii ujulas, aeroobikasaalis kui ka jõusaalis. Siinkohal tahame kummutada mõne iganenud arvamuse. Näiteks see, et aeroobikas saavad käia ainult naised, kuna aeroobikatreeningud on nii keeruliste liikumiskombinatsioonidega ja kellel siis aega kõik selgeks õppida. Aeroobikasaali tunniplaanis on aga ka jõuvastupidavust arendavaid treeninguid, mis ongi pigem meestele (BodyPump, FitStar Attack, Ringtreening) - sest seal kasutatakse abivahenditena kange, hantleid ja kettaid. Kui regulaarselt treenida, on tulemused varsti tunda ja näha !

Märg trenn - absoluutselt kõigile !

Neile, kes arvavad, et nende tervis ei pea kuivamaa trennikoormusele vastu, on mõeldud ujulatreeningud: vesiaeroobika, miks mitte lihvida täiskasvanute ujumiskursustel ka oma ujumisoskust, et hiljem iseseisvalt jätkata. Vesi on kasulik ja sobib kõigile - selleks leiab meelelahutuslikku tegevust sportliku äraolemisega meie 8 rajaga 25 meetrisest basseinist ka isa-ema. Meeldejäävaid elamusi pakub ka meie 55 meetrine liutoru, kus saab vee peal liugu lasta, millest tunneb rõõmu nii suur kui väike!

Treeningu kestvusaja valid ise !

Erinevalt teistest Eesti ning välisriikide spordikompleksidest on iga kliendi vaba valik kaua ta treenida suudab ja soovib - külastusaeg meie majas ei ole piiratud ! On ju tüütu, kui tasud 1,5 tunni ujula külastusajaga pileti eest - alati peab kiirustama, et õigeaegselt jõuaks end välja registreeritud -  keegi ei soovi ületatud aja eest lisatasu maksta. Just sellepärast olemegi lasknud aja vabaks !

Soovime, et Keila Tervisekeskus on Teie kõigi jaoks mõnus tervisemaja !